×

Hakkımızda

cati_kati_bungalow_5

Bizim için mükemmel değil, daha iyi olma yolculuğu…

Çatı Katı Bungalow, Bolu’nun tam kalbinde, ağaçlar ve yeşillik alanlar ile çevrili, yaz kış eşsiz manzaralara ev sahipliği yapan bir konumda bulunmaktadır. Postmodern bungalov ve dome evlerimiz orijinal konsepti doyasıya deneyimleyebileceğiniz şekilde restore edilmiştir. Dinlendirici atmosfer ve merkezi konumu sayesinde şehri ve çevresini (Abant, Yedigöller) rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Bolu, Abant ve Yeidgöller’in gerçek ruhunu ve güzelliğini sergilemek için stratejik bir konumda bulunan Çatı Katı Bungalow açık havayı keşfetme ve yerel kültür ve mirası deneyimleme fırsatı sunar.

Kıskanılacak bir konuma sahip olan ve Abant ve Yedigöller’e sadece kısa bir sürüş mesafesinde bulunan Çatı Katı Bungalow, Bolu’yu doya doya gezmek ve keşfetmek için mükemmel bir noktadır.

Çatı Katı Bungalow, geniş ve rahat, karakter dolu bungalow ve dome evler ile eşsiz rüstik cazibesinin çoğunu yansıtmaktadır. Çatı Katı’nda servis edilen enfes lezzetlerin yanı sıra yemyeşil bahçesinde çatırdayan odun ateşlerinin sıcak atmosferi kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.

Çatı Katı Bungalow, yaratıcılık ve tasarım konusunda cesur bir yeteneğe sahip, doğa tatili konseptli bir butik oteldir. Bungalov ve dome evlerimizin tamamı benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır ve her birinde şömine ve tam donanımlı mini mutfak bulunmaktadır.

Doğayla başbaşa bir tatil !

Çatı Katı Bungalov, Bolu merkezde bulunan dünyanın en eşsiz ve güzel butik lüks deneyimlerinden biridir. Bizim için yaşamak tutku demektir. Detaylara gösterilen özen ve sevgiyle, huzur ve sükunet için mükemmel ortamı yaratmanın keyfini çıkarıyoruz. Çünkü göze değen şey ruhunuzu da besler.

Böyle bir alan, iç ve dış uyumun olduğu bir alan yaratmak niyetindeyiz. Böylece dünyanın dört bir yanından gelen değerli misafirlerimiz, evlerinde olduğu gibi aynı sıcacık rahatlığın tadını çıkarabilirler.

Sizinle ve sevdiklerinizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın!

Etkinliklerden ve Fırsatlardan haberdar olmak için bizi takip edin !
This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 17841448873758506.